2012 m. lapkričio 29 d., ketvirtadienis

Daugybė riešinių

Jau galiu pasidžiaugti savo trečiąja knyga - "Riešinės". Beveik pusė metų darbo ir... nemažas kalnas riešinių. Knygoje norėjau pateikti kuo įvairesnių raštų, kuo daugiau idėjų iš kur pasisemti minčių kuriant riešines. Manau, niekada nereikia bijoti eksperimentuoti, kurti kažką naujo, originalaus, savito. Man visada patiko žaisti spalvomis, todėl ir riešinėse dažniausiai dominuoja bent kelių spalvų karoliukai, tai suteikia galimybę labiau paryškinti kai kurias rašto detales. Dar daugiau žaismingumo riešinėms suteikia kelių spalvų siūlų panaudojimas. Tokias "spalvotas" riešines galima priderinti net prie kelių aprangos komplektų.
Megzdama riešines ir ruošdama šią knygą aš dar kartą įsitikinau, kad labai panorėjus, galima padaryti labai daug, o kuo daugiau darai, tuo daugiau atsiranda minčių ir idėjų...


6 komentarai:

 1. FANTASTIKA :) labai labai sveikinu :) jau kaip knieti pavartyti ir išnagrinėti:)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Sveikinimai kuo nuosirdziausi :) Knyga jau maciau - ta, kuri butinai privalo buti kiekvienos mezgancios namuose :) Mano namuose ji taip pat greit apsigyvens:) Nerealaus grozio riesines, labai grazi knyga, labai labai patiko :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ačiū už sveikinimus:)Džiaugiuosi, kad patiko. Tikiuosi, kad knyga bus naudinga mezgėjoms.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Jūsų riešinės tikrai nuostabios, gaila nespėjau nusipirkti ir nupirkti anytai dovanų Jūsų knygos, jau neberandu :( Kada pasirodys naujas leidimas?

  AtsakytiPanaikinti
 5. Ačiū:)
  Knygą tikrai išleis pakartotinai, nes leidykla jau nebeturi, tik nežinau kada.O knygynuose dar turi būti arba internetinėse parduotuvėse knygos.lt ar humanitas.lt.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Labas rytas!
  Vakar gavau Jusu knyga (mama parveze dovanu is Lietuvos). Aciu Jums labai uz toki nuostabu darba!

  Greeting from Ireland!

  Alina

  AtsakytiPanaikinti